Klasa 2a

W dniu dzisiejszym uczniowie klasy IIa uczestniczyli w kolejnych warsztatach organizowanych na terenie Miejskiej Biblioteki nr 3 w Gdyni przy ul. Morskiej. Dzieci wysłuchały pięknej interpretacji wiersza Juliana Tuwima „Pan Maluśkiewicz i wieloryb”, odpowiadały na pytania zadawane w oparciu o poznany tekst. Na zakończenie zajęć wykonały metodą origami- wieloryba i stworzyły wspólną wystawę.

Warsztaty w bibliotece Dowiedz się więcej »

Stowarzyszenie Polska Akademia Dzieci (PAD) to organizacja pozarządowa działająca non-profit od października 2010. Są organizatorem pierwszego na skalę światową bezpłatnego uniwersytetu dla dzieci, w którym obok doświadczonych naukowców wykładają dzieci w wieku 6-12 lat, dzieląc się swoimi pasjami z rówieśnikami.  Celem jest rozbudzanie aktywności poznawczej, popularyzacja wiedzy i podtrzymanie pierwotnej ciekawości świata u dzieci w

Mali Studenci Dowiedz się więcej »

Szkoła realizuje koncepcję pracy nastawionej na ucznia. Staramy się, by nasza szkoła była miejscem, gdzie dziecko ma możliwość kreowania swojej własnej osoby i ścieżki rozwoju. W ramach różnych działań może rozwijać własne umiejętności, zainteresowania i talenty w sposób spersonalizowany – począwszy od indywidualnego podejścia w czasie zajęć lekcyjnych, poprzez innowacyjne metody i narzędzia edukacyjne, po

Uczeń w centrum uwagi Dowiedz się więcej »

Jak co roku „w okolicach” świąt Bożego Narodzenia klasa III zmierzyła się na zajęciach komputerowych z łamigłówką logiczną „gra w kolory”. Zadanie jest pozornie łatwe: Plansza do gry składa się z 25 żółtych i czerwonych bombek. Zadanie polega na zamianie wszystkich żółtych bombek na czerwone. Kolor bombki zmienia się z żółtego na czerwony lub z

ŁAMIGŁÓWKI Dowiedz się więcej »

Przewijanie do góry