Strona główna » Strefa Ucznia » Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe

Propozycja zajęć dodatkowych w roku szkolnym 2021/2022

UWAGA! W sprawie terminu rozpoczęcia zajęć czy zapisu na zajęcia prosimy o kontaktowanie się,
za pośrednictwem Librusa, ze wskazanymi nauczycielami prowadzącymi dane zajęcia.

DLA KAŻDEGO

  1. GSS Cheerleaders Art. – środa godz. 15.00- 16.30 – prowadzi p. Iwona Jaworska
  2. Konsultacje i warsztaty interpersonalne dla uczniów, rodziców i nauczycieli – indywidualne i
    grupowe – terminy ustalane na bieżąco w zależności od zgłaszanych potrzeb – prowadzi p.
    Katarzyna Dzierżanowska
  3. Samorząd Uczniowski – terminy ustalane na bieżąco – prowadzi p. Agnieszka Rusakiewicz
  4. Tematyczne wystawy fotograficzne – terminy ustalane na bieżąco- prowadzi p. Mirosław
    Pawlik

DLA KLAS 0-3

  1. Zajęcia wspierające dla kl. 1-3– prowadzą wychowawcy klas zgodnie z ustalonymi terminami
  2. Kuchcikowo – wtorek godz. 15.00-15.45 – prowadzi p. Joanna Murdzia
  3. Szyciolandia – czwartek godz. 14.05-14.50 – prowadzi p. Joanna Murdzia
  4. Zajęcia taneczne – czwartek godz. 14.05-14.50 (od 14 października)– prowadzi p.
    Beata Kącicka
  5. Zabawy z hiszpańskim dla kl. 1-3 – piątek godz. 14.05 – 14.50 – prowadzi p. Anna Dusza
  6. Przygotowanie do kangurka matematycznego dla kl. 2-3 – wtorek godz. 15.00-15.45
    (zamiennie) – prowadzi p. Katarzyna Mieloszyńska
  7. Zrób to sam dla kl. 1-4– piątek godz. 14.05-15.00 – prowadzi p. Aleksandra Mróz
  8. Slimy – dla kl. 0 – piątek godz. 14.05-14.50
    – dla kl. 1-3 – piątek godz. 15.00-15.45 – prowadzi mama Idy p. Karolina – kontakt przez
    p. dyrektor (odpłatność za materiały)
  9. Szachy w kl. 0-3 –  prowadzi p. Tomasz Ciesielski – terminy ustalane z wychowawcami
  10. Dzika klasa w kl. 1-3 – prowadzi p. Katarzyna Rosińska– terminy ustalane z wychowawcami
  11. Przyjaciele Zippiego w kl. 1– prowadzi p. Joanna Murdzia – terminy ustalane z wychowawcami
  12. Apteczka pierwszej pomocy emocjonalnej dla kl. 2-3 – prowadzi p. Joanna Murdzia- terminy
    ustalane z wychowawcami

DLA KLAS 4-8

  1. Piłka nożna dla kl. 1-4 – wtorek godz. 15.00-15.45 – prowadzi p. Grzegorz Pilarski
  2. Zajęcia wspierające z j. polskiego dla klas 4 – wtorek godz. 14.05-14.50- prowadzi p. Katarzyna
    Glińska
  3. Przygotowanie do konkursów z j. polskiego – wtorek godz. 15.00-15.45 – prowadzi p.
    Katarzyna Glińska
  4. Zajęcia wspierające z j. polskiego dla kl. 5-7 – środa godz. 15.00-15.45 – prowadzi p.
    Katarzyna Glińska
  5. Przygotowanie do konkursów z matematyki dla kl. 4-5 – środa godz. 8.15-9.00 (zamiennie z
    basenem) – prowadzi p. Jolanta Kulikowska
  6. Zajęcia wspierające z matematyki – dla kl. 4 – wtorek godz.14.05-14.50
    dla kl. 5 – czwartek godz. 14.05 – 14.50
    dla kl. 6- czwartek godz 15.00- 15.45
  7. Przygotowanie do konkursów z j. hiszpańskiego/ konsultacje z j. hiszpańskiego dla kl. 4-8
    – piątek. godz. 15.00-15.45 – prowadzi p. Anna Dusza
  8. Rozwijanie wiadomości i umiejętności z chemii- przygotowania do konkursów– termin i forma
    do ustalenia- prowadzio p. Małgorzata Biangadc
  9. Zajęcia wspierające z chemii dla uczniów klas 7-8– termin i forma do ustalenia- prowadzi p.
    Małgorzata Bianga
  10. Kółko biologiczno- przyrodnicze – poniedziałek godz. 15.00-15.45 – prowadzi p. Monika
    Brynikowska
  11. Przygotowanie do konkursów z biologii dla kl. 8– wtorek godz. 15.00-15.45 – prowadzi p.
    Monika Brynikowska
  12. Przygotowanie do egzaminów z j. angielskiego dla kl 8a – czwartek godz. 15.00-15.45 –
    prowadzi p. Agnieszka Cur
  13. Przygotowanie do egzaminów z j. angielskiego dla kl. 8b – środa gdz. 14.50-15.35 – prowadzi
    p. Marlena Półtorak
  14. Przygotowanie do egzaminów z j. polskiego dla kl 8a – wtorek godz. 15.00-16.00 – prowadzi
    p. Katarzyna Dzierżanowska
  15. Przygotowanie do egzaminów z j. polskiego dla kl. 8b – wtorek godz. 7.30-8.15 – prowadzi p.
    Marek Stożyński
  16. Kółko wolontariatu dla kl. 4-8 – wtorek godz. 15.00-16.00 – prowadzi p. Aleksandra Mróz
  17. Mindfullnes dla kl. 4-6 – czwartek godz. 15.00-16.15- prowadzi p. Mirosława Sakłak i p.
    Karolina Hałas

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE LUB W MAŁYCH GRUPACH

Dodatkowe zajęcia , których grafik ustalany jest przez osoby prowadzące.

  • Zajęcia logopedyczne dla kl. 0 – p. Aleksandra Modzelewska
  • Zajęcia logopedyczne dla kl. 1-3 – p. Anna Korwel
  • Zajęcia biofeedback – prowadzi p. Mirosława Sakłak, p. Barbara Jaszczołt
  • Zajecia integracji sensorycznej – prowadzi p. Karolina Hałas
  • Terapia pedagogiczna – prowadzi p. Małgorzata Miechowska

EXTRA

Zajęcia odpłatne prowadzone przez firmy zewnętrzne.

  • Warsztaty Brick4kidz. Robotyka dla Juniora
    • czwartek gr 1 godz. 14.05- 14.50
    • gr. 2 godz. 15.00-15.45
    • tel. kontaktowy 570 460 650
  • Parkur
    • piątek godz 15.30-16.30
    • tel. kontaktowy 512 774 616