Deprecated: Creation of dynamic property ElementorPro\Plugin::$updater is deprecated in /home/gssgdynia/ftp/wp/wp-content/plugins/elementor-pro/plugin.php on line 488

Deprecated: version_compare(): Passing null to parameter #2 ($version2) of type string is deprecated in /home/gssgdynia/ftp/wp/wp-content/plugins/elementor/core/experiments/manager.php on line 167
30-lecie GSS - Gdyńska Szkoła Społeczna
Strona główna » O nas » 30-lecie GSS

30-lecie GSS

W 1990 r. grupa Rodziców i Nauczycieli postanowiła założyć szkołę w Gdyni.
Wspólnie wyremontowali budynek przy ul. Witomińskiej, , a chwilę później przy ul. Kapitańskiej, gdzie Gdyńska Szkoła Społeczna mieściła się do czerwca 2021 roku, a następnie zmieniła siedzibę na ul. Wolności 25 w Gdyni, gdzie mieści się do dzisiaj.

Przed Nami szczególny, jubileuszowy rok, który rozpoczął się dzisiaj.
Dzisiaj bowiem gościliśmy Naszego Absolwenta – Marcina Hakiela.
Pamiętamy Marcina, jako małego chłopca, który rozpoczynał swoją przygodę z tańcem, jeszcze wówczas nie wiedząc, jaki wpływ będzie miał ten czas na dalsze życie.
Dzisiaj, podczas przygotowań do telewizyjnego turnieju, wraca do szkolnych przeżyć i przygód ciepło wspominając szkołę przy ul. Kapitańskiej, wspaniałego wychowawcę – Pana Włodka.

Dla Nas – Nauczycieli – największą radością są sukcesy Naszych Uczniów, a potem Absolwentów, a także Ich powroty po latach i chęć spotkania z Nami, powspominania czy podzielenia się Swoimi doświadczeniami.

Dziękujemy Marcinie za dzisiejsze spotkanie, wszystkie ciepłe słowa i inaugurację na pewno wielu różnych , wyjątkowych działań i spotkań, bo to przecież 30 LAT.😀

30 lecie GSS - 1

W dniu 23 sierpnia grupka Uczniów ( byłych i obecnych ) naszej szkoły, Rodziców i Nauczycieli pojechała do Warszawy, by wziąć udział w teleturnieju „Przyjaciele na zawsze”, którego bohaterem był nasz absolwent – Marcin Hakiel.

Po przyjeździe do Warszawy, krótkim spacerze po przepięknych Łazienkach, udaliśmy się do studia. Oj działo się ! Marcin, jego żona Kasia oraz ich dwaj przyjaciele odpowiadali na pytania dotyczące szkolnych i nie tylko szkolnych wspomnień Marcina, czasów i miejsc, w których przyszło mu dorastać i rozwijać swoją taneczną pasję.

Byliśmy bardzo wzruszeni zobaczywszy, iż w tych wspomnieniach, do których Marcin wraca jest i nasza szkoła i jak ważny jest spędzony z nami czas.

Drugie ogromne wzruszenie, to prezent w postaci wygranej w teleturnieju – 26 000 zł, które Marcin przekazał na rozwój tanecznych pasji dzieci – uczniów naszej szkoły.

Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy Tobie Marcinie, Twojej żonie Kasi oraz Przyjaciołom za te wszystkie wzruszenia, za wspomnienia, za radość, którą sprawiliście dzieciom ❤️