W piątek 27 marca, w ramach projektu „35/100”, uczniowie klas 1a i 1b uczestniczyli w warsztatach architektonicznych pt. „Gdynia – moje miasto”. 🏙️
Podczas spotkania z architektem urbanistą, p. Mikołajem Ćwidakiem, dzieci poznały historię Gdyni oraz dowiedziały się, jak miasto rozwijało się na przestrzeni lat i stało się jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc na mapie Polski.
W części praktycznej uczniowie rozwijali swoją wyobraźnię przestrzenną, poznawali elementy miejskiej architektury oraz tworzyli własne wizje Gdyni. Warsztaty były doskonałą okazją do nauki poprzez kreatywną zabawę, współpracę i odkrywanie miasta z zupełnie nowej perspektywy. 🎨✨
Wydarzenie odbyło się w ramach jubileuszowego projektu „35/100”, realizowanego z okazji 35-lecia Gdyńskiej Szkoły Społecznej oraz 100-lecia nadania Gdyni praw miejskich.

