Wakacje, ale nauczyciele nadal pracują - Gdyńska Szkoła Społeczna
Strona główna » Aktualności » Wakacje, ale nauczyciele nadal pracują

Wakacje, ale nauczyciele nadal pracują

Już rozpoczęły się wakacje , a Grono Pedagogiczne Gdyńskiej Szkoły Społecznej zamiast na leżaku, na plaży czy na spacerze w lesie, spędza czas w szkole prawie na lekcji, bo na szkoleniu w ramach projektu 'Wychować człowieka mądrego”.

Do projektu zakwalifikowały się tylko 64 szkoły z całej Polski, a wśród nich- MY.

W pierwszy wakacyjny poniedziałek i wtorek, pod czujnym okiem Asi- tutora- praktyka, zgłębialiśmy  tajniki tutoringu szkolnego , określaliśmy relacje tworzące się podczas  tutoriali z uczniami, określaliśmy zasady indywidualnych spotkań, których celem jest wspieranie uczniów w ich indywidualnym rozwoju, odkrywanie i rozwijanie ich mocnych stron.

Po cyklu szkoleń (bo to dopiero początek) w roku szkolnym 2017/2018 realizowana będzie w szkole innowacja pedagogiczna o nazwie 'Wychować człowieka mądrego”

Dziękuję wyjątkowemu Zespołowi za  wyjątkowe spojrzenie i na siebie i na innych, dziękuję za wyjątkową moc wspierania, zrozumienia i działania, i  życzę Wam wszystkim wyjątkowych wakacji!

Małgorzata Kusyk – Dyrektor GSS