Nasz uczeń w międzynarodowym projekcie "HYPATIA" - Gdyńska Szkoła Społeczna
Strona główna » Aktualności » Nasz uczeń w międzynarodowym projekcie „HYPATIA”

Nasz uczeń w międzynarodowym projekcie „HYPATIA”

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż nasz uczeń Kacper R.  z III klasy Gdyńskiej Szkoły Społecznej- Gimnazjum, jako jeden z szesnastu kandydatów- z trzystu zgłoszeń-  zakwalifikował się do rady redakcyjnej młodzieży w ramach międzynarodowego projektu „Hypatia”.

Kacper będzie brał udział w warsztatach, w czasie których rada redakcyjna zajmie się napisaniem artykułu poświęconego szeroko rozumianej nauce lub  przeprowadzeniem wywiadu z naukowcem lub nagraniem filmu  lub stworzeniem serii gifów poświęconych nauce.

Kacper wraz z radą redakcyjną w ramach projektu „Hypatia” reprezentować będzie Polskę na arenie międzynarodowej.

Kacprze, gratulujemy! Życzymy  Ci wielu sukcesów, a zdobyte nowe umiejętności, na pewno przydadzą się na studiach oraz w przyszłej karierze zawodowej (może naukowej).

Małgorzata Kusyk- dyrektor GSS