Strona główna » Aktualności » SZKOŁA I NAUCZYCIELE NA MEDAL

SZKOŁA I NAUCZYCIELE NA MEDAL

I miejsce w plebiscycie Szkoły na medal w Gdyni

+ I miejsce w plebiscycie Nauczyciela na medal klas I-III

+ II miejsce w plebiscycie Nauczyciela na medal klas IV-VII

Gratuluję Nam Wszystkim zdobycia I miejsca w plebiscycie Szkoły na medal w Gdyni, gratuluję p. Beacie  zdobycia I miejsca w plebiscycie Nauczyciela na medal klas I-III gdyńskich szkół podstawowych oraz gratuluję p. Kasi D. zdobycia II miejsca w plebiscycie Nauczyciela na medal klas IV-VIII.
Jesteśmy dumni i szczęśliwi !!! Ogromna ilość bardzo pozytywnych emocji; za tym głosy Rodziców, całych rodzin, przyjaciół i nasze i JESTEŚMY NAJLEPSI W GDYNI.
Zdobycie pierwszych miejsc nominuje szkołę i nauczyciela do dalszej części plebiscytu, czyli wojewódzkiego finału Szkoły na medal- najbardziej przyjaznej uczniom i rodzicom na Pomorzu oraz Nauczyciela na Medal na Pomorzu.

Małgorzata Kusyk – Dyrektor GSS

Dzisiaj, podczas Pomorskiej Konferencji Edukacyjnej w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku odebraliśmy medal Marszałka Województwa Pomorskiego jako szkoła najbardziej przyjazna uczniom i rodzicom w Gdyni oraz dyplom uznania od Mieczysława Struka – marszałka województwa pomorskiego wraz z nagroda pieniężna za zdobycie drugiego miejsca wśród szkół na Pomorzu.

Pani Beata Kącicka za zajęcie pierwszego miejsca wśród nauczycieli klas 1-3 otrzymała tytuł Nauczyciela na medal i pamiątkowy medal Województwa Pomorskiego, zaś Pani Katarzyna Dzierżanowska, która wśród nauczycieli klas 4-8 w Gdyni zajęła drugie miejsce otrzymała dyplom uznania.
Te nagrody to dla Nas wszystkich ogromne wyróżnienie. Dziękujemy!