Deprecated: Creation of dynamic property ElementorPro\Plugin::$updater is deprecated in /home/gssgdynia/ftp/wp/wp-content/plugins/elementor-pro/plugin.php on line 488

Deprecated: version_compare(): Passing null to parameter #2 ($version2) of type string is deprecated in /home/gssgdynia/ftp/wp/wp-content/plugins/elementor/core/experiments/manager.php on line 167
Klasa II A na wykładach Małego i Dużego Naukowca. - Gdyńska Szkoła Społeczna
Strona główna » Aktualności » Klasa II A na wykładach Małego i Dużego Naukowca.

Klasa II A na wykładach Małego i Dużego Naukowca.

Klasa IIa 21 kwietnia brała udział w kolejnych Wykładach Małego i Dużego Naukowca.
Mali Naukowcy ze szkoły podstawowej nr 34 przedstawiali temat„Auto napędzane wodą”.
Dorosły Naukowiec:„Od planktonu do nektonu – co żyje w Bałtyku” – prowadziła Ewa Kochańska, doktorantka Instytutu Oceanografii Wydziału Oceanografii i Geografii Uniwersytetu Gdańskiego. Zajęcia bardzo zainteresowały młodych studentów, o czym może świadczyć wiele pytań, które zadawali prelegentom. Na zakończenie można było też porozmawiać indywidualnie z nimi. Drugaki mogli podziwiać z bliska wynalazek młodych naukowców,model auta napędzanego wodą. Następne spotkanie już 11 maja.