Finał WOŚP 2017 w GSS - Gdyńska Szkoła Społeczna
Strona główna » Aktualności » Finał WOŚP 2017 w GSS

Finał WOŚP 2017 w GSS

Razem możemy więcej

W tym roku, ze względu na termin ferii zimowych, impreza związana z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy odbyła się w naszej szkole nieco wcześniej, czyli 8 stycznia.

Były stoiska – „Dla każdego coś ciekawego”, a wśród nich kiermasz książek i zakładek, kraina gier i zabaw oraz rozgrywek szachowych, stoisko z kartami piłkarskim.

Były także kreatywne stoiska, gdzie można było samemu zrobić drewniane skrzynki na kwiaty lub zioła, decoupagowe cudeńka i różności z koralików czy tiulu.

Można było także dowiedzieć się, jak zostać dawcą komórek macierzystych w punkcie informacyjnym DKMS powstałym tego dnia w szkole i zbadać wzrok.

Były występy taneczne – powstałej na potrzeby chwili grupy tanecznej Julii i Korneli z GSS – Gimnazjum oraz naszych szkolnych zespołów tanecznych, a także występy wokalne szkolnego chóru i instrumentalne uczniów Ośrodka Edukacji Muzycznej. Koncert zakończył się występem męskiego duetu gitarowego.

Oj działo się,działo!

Dziękuję wszystkim Uczniom i Rodzicom zaangażowanym w przygotowania i uczestniczącym w akcji, wszystkim nauczycielom obsługującym różne stoiska, wystawy, czuwającym nad występami dzieci i prowadzącym licytację oraz bardzo dziękuje p. Mai- tegorocznej koordynatorce akcji za przygotowanie i czuwanie nad całością wośpowych działań.

Razem możemy więcej, a w tym roku dzięki wspólnemu graniu zebraliśmy kwotę

5000,00 zł,

która została przekazana dla ratowania zdrowia i życia na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Małgorzata Kusyk – Dyrektor GSS