Jeszcze przed świętami klasy 3a i 3b wzięły udział w interaktywnych zajęciach pt: ” Pogoda bez tajemnic” w gdyńskim Experymencie.Zanim Pani Marysia
zaprosiła nas do różnorakich zajęć przy stolikach, mieliśmy trochę czasu, aby pobuszować po wystawie. Było warto, jeszcze tam wrócimy.
![20170412_120541[1]](https://gss.edu.pl/wp-content/uploads/2017/04/20170412_1205411-300x169.jpg)
