Konkurs plastyczny dla klas 0-3 pt.: „Kto Ty jesteś? Polak mały. Jaki znak Twój?Orzeł biały.” Regulamin konkursu: 1) Należy wykonać pracę plastyczną przedstawiającą Godło Polski 2) Format pracy max.A3 3) Technika pracy dowolna (jednak proszę mieć na uwadze, że godło jest symbolem naszego państwa, do którego należy odnosić się z należytym szacunkiem). 4)Praca powinna być […]
Aktualności
Szkolne obchody Święta Niepodległości – Konkurs Pieśni Legionowych klas 4-7SP i gimnazjum W piątek 10 listopada b.r. na 4 godzinie lekcyjnej odbędą się szkolne obchody Święta Niepodległości. W ramach tego wydarzenia odbędzie się konkurs na najlepsze klasowe wykonanie (i zaprezentowanie) wybranej pieśni legionowej. Każda klasa(4-7SP i gimnazjum)zobowiązana jest zgłosić się w najbliższym tygodniu do nauczyciela
Pan Mateusz Kijewski – tata Paulinki, z zawodu genetyk, pracownik naukowy Instytutu Oceanologii PAN miał okazję podzielić się swoimi naukowymi pasjami z uczniami w naszej szkole. W klasie 7 poprowadził zajęcia pt. „O ewolucji człowieka słów kilka” Panie Mateuszu bardzo dziękujemy! Zapraszamy Rodziców do dzielenia się swoimi wiadomościami, umiejętnościami czy pasjami z naszymi uczniami.
Dzisiaj byliśmy w lesie nasza dzika klasa przeżywała piękne wspólne chwile zgodne z naturą, ćwiczyliśmy koncentrację, nauczyliśmy się rozróżniać dęby od buków, zrobiliśmy sobie szałasy i wdzięczni wróciliśmy do szkoły
Konkurs patriotyczny z okazji Święta Niepodległości dla klas 4-7 SP i gimnazjum!!! Uwaga, uwaga – uczniowie klas 4-7 SP i gimnazjum! Z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości, ogłaszamy szkolny konkurs plastyczno-historyczny pt. „Wykonaj ilustrację do słów Hymnu Polski!” Regulamin konkursu: 1) należy wykonać indywidualnie pracę plastyczną ilustrującą wybrany fragment tekstu polskiego hymnu, 2) format pracy
Kolejny wykład popularnonaukowy poprowadzony przez pana Tomasza Kijewskiego w klasie siódmej szkoły podstawowej i III gimnazjum. Lekko i z polotem o doborze naturalnym, feromonach i nie tylko. Nasi młodzi gimnazjaliści zadziwili widzą i rzeczową dyskusją. Brawo! Panu Tomaszowi bardzo dziękujemy! Małgorzata Kusyk Dyrektor Gdyńskiej Szkoły Społecznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum
o doborze naturalnym, feromonach i nie tylko… Dowiedz się więcej »
Byliśmy bardzo grzeczni, a tu taka wizyta??? ? Na szczęście to nasi piątkowi goście- policjanci z komendy na Chyloni. Przeprowadzili lekcję dotyczącą szeroko pojętego bezpieczeństwa i ewentualnych zagrożeń, zarówno w rzeczywistości jak i w sieci. Mamy zaproszenie na ul. Owsianą, skorzystamy. Warunek jest taki, że musimy być bardzo grzeczni. Staramy się jak tylko się da.
Oto jaką śliczną i smaczną niespodziankę przygotowali dla nauczycieli GSS z okazji ich święta Uczniowie klasy 4b z Rodzicami! 🙂 🙂 🙂
Takie piękne dzieło, czekało na mnie na biurku, kiedy przyszłam do Mojej Kochanej Klasy 4b prowadzić lekcję! 🙂 Proszę zwrócić uwagę na doskonałość mojego portretu i naprawdę wysokich lotów poezję! 🙂 Wdzięczna swoim Dzieciakom – wychowawczyni 4b
Wspaniałym Nauczycielom! Zdrowia, by nie zapominali o sobie. Siły, która buduje każdy, kolejny dzień. Cierpliwości ogromnej, wyjątkowej i bez końca. Satysfakcji z działań, które są piękne, dobre, jedyne. Radości, kiedy przychodzi to, na co czasami czeka się latami. Dziękuję za ogrom zrozumienia i wsparcia! Małgorzata Kusyk- dyrektor Gdyńskiej Szkoły Społecznej
Na fakultecie matematycznym uczniowie z klas IV-VI wraz z p. Włodkiem rozwiązują zawiłości zjawisk przyrodniczych w oparciu o obliczenia matematyczne.
Za oknem deszcz a w świetlicy wspominamy wspólny wyjazd i zabawę w Indian.
LEGOszaleństwo w świetlic rozwija się wraz z dostawą nowych klocków przez p. Dyrektor
Podczas zajęć dzieci wykonywały motyle, które zawisły pod sufitem naszej świetlicy.
Jesień jest piękna, dzieci malowały jesień wykorzystując liście zamiast pędzli. W efekcie uzyskaliśmy piękne prace na kartkach jak i na narzędziach pracy.
Rozpoczynamy produkcję pięknych, ceramicznych dzieł. Dzisiaj arcydzieła z odciśniętym liściem.

















