W świetlicy rok rozpoczęliśmy od przygotowań do obchodów karnawału.
Aktualności
Przyjemne spotkanie przy jednym stole: wspólny posiłek (pyszny barszyk z uszkami, smaczne sałatki oraz przeróżne słodkości) niektórzy róznież i opłatkiem sie podzielili muzyka, śpiew oraz gitary i skrzypce umilały nam czas radosć z prezentów 😀 świetna zabawa przy grze planszowej 🙂 oraz przebieranki, dzięki którym czuć już, ze karnawał tuż, tuż 😉 [embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=-w3h-QjWAdQ[/embedyt]
Fakultet humanistyczny – dziennikarski kl. 7SP i 2-3 gimnazjum. 🙂 Od początku października w naszej Redakcji praca wre… Młodzi adepci sztuki dziennikarskiej, pod czujnym okiem polonistów: p. Kasi i p. Marka, oraz nauczyciela WOS-u p. Agnieszki, zgłębiali tajniki pluralizmu mediów, projektowania winiet, konstruowania ciekawych lidów i zawartości stopek. Nasi dziennikarze mierzyli się z trudnymi zadaniami
Jak co roku o tej porze, w Gdyńskiej Szkole Społecznej wspominamy Polskie Grudnie: 1970 i 1981 roku. W związki z tym, w piątek 15 grudnia, Uczniowie GSS, starszej podstawówki i gimnazjum, udali się pod Pomnik Ofiar Grudnia 1970, aby wziąć udział w Apelu Poległych. Minutą ciszy i zapaleniem zniczy oddali hołd, tym którzy zginęli, w
W sobotę, 16 grudnia 2017r., 3-osobowa drużyna uczniów z kl. 6 brała udział w finale VII Międzyszkolnego Konkursu Przyrodniczo – Informatycznego „Myszka Z”, podczas którego należało rozwiązać bardzo ciekawe zadania. Na podium nie wskoczyliśmy, ale dobrze się bawiliśmy 🙂
w poniedziałek, 3 września 2018 roku godz. 09.00
Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019 Dowiedz się więcej »
W tym roku, to już ostatnie piernikowe szaleństwo w świetlicy ale za to z gościem specjalnym Panią Justyną
Naszą świetlicę ozdobiły wykonane z korka mikołaje oraz renifery, znalazł się również jeden bałwanek.
Jesienne prace: wianki wykonane z liści oraz jesienne prace wykonane na materiale.
W świetlicy metodą wysypywanki dzieci wykonały prace przy użyciu barwionego ryżu.
Mieliśmy pierwszy przymrozek, w świetlicy pomału zaczynamy myśleć o świętach. Dzieci przy użyciu, kartek papieru, wacików i patyczków wykonały anioły, bałwany, mikołaje, choinki.
W związku z dużym zapotrzebowaniem na pierniki w świetlicy szkolnej mieliśmy II odsłonę piernikowego szaleństwa.
Mieliśmy pierwszy przymrozek, w świetlicy pomału zaczynamy myśleć o świętach. Dzieci przy użyciu, kartek papieru, wacików i patyczków wykonały anioły, bałwany, mikołaje, choinki.
Świetlica przygotowuje się do akcji góra grosza. Dzieci wykonały skarbonkę owieczkę.
W świetlicy przez ostatnie dwa dni malowaliśmy szyszki. Naszym zdaniem efekt jest wspaniały, nieprawdaż?
Na fakultecie matematyczno-przyrodniczym uczniowie wybrali się do Centrum Nauki Experyment w Gdyni na zajęcia, podczas których poznali: czym jest symetria? jak wyglądają w lustrze różne kształty? jak wiele ma wspólnego ze sobą matematyka i łamanie szyfrów? Każdy stał się detektywem, który wysilał swoje szare komórki, rozwijał swoje abstrakcyjne myślenie i zdolność dedukcji. Działo się! Interaktywne




















