Strona główna » O nas » Organy » Nauczyciele

Nauczyciele

Szkoła społeczna Gdynia

Kadra pedagogiczna 2023/2024

Małgorzata Kusyk

DYREKTOR SZKOŁY

pedagog, terapeuta,
animator współpracy środowiskowej

Kiedy byłam dzieckiem
najbardziej lubiłam zabawę w szkołę,
kiedy dorosłam
zabawa stała się rzeczywistością,
a ja jeszcze bardziej lubię to, co robię.

Uwielbiam podróże – absolutna fascynacja – Gruzją
i swoją namiastkę greckich klimatów w lesie.

Kamila Schwarz

ZASTĘPCA DYREKTORA SZKOŁY na ul. Wolności
GEOGRAFIA, PRZYRODA, JĘZYK NIEMIECKI

wychowawca kl. 8
administrator szkolnej platformy Classroom

Geograf, którego wszędzie pełno.
Meteorolog, żeglarz, zaczytany w kryminałach i fantastyce, gdy jest ciepło można spotkać na rolkach i rowerze, gdy zimno na łyżwach lub nartach  a przez cały rok siatkówka 🙂

Małgorzata Miechowska

ZASTĘPCA DYREKTORA SZKOŁY na ul. Tetmajera
terapeuta, animator współpracy środowiskowej, arteterapeuta, certyfikowany terapeuta metody Warnkego.

Trener II stopnia i lider sekcji tanecznej Polskiego Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów  KLANZA.

Organizuje i prowadzi szkolenia, warsztaty integracyjne i kolonie.

Pracuję z pasją oraz pełnym zaangażowaniem.

Poza wiedzą i doświadczeniem przekazuję sporo energii,
a także inspiracji do dalszej pracy.

Magdalena Dampc

wychowawca kl. „0” na ul. Wolności

Mirosława Sakłak

wychowawca kl. „0” na ul. Tetmajera
certyfikowany terapeuta metody Warnkego,
specjalista terapii Biofeedback

Pomagam małym dzieciom wkroczyć  w progi szkoły,
jestem przy nich, gdy mnie potrzebują.
Mam to szczęście, że w pracy z dziećmi realizuje siebie.
Z pasją wykorzystuję zdobytą wiedzę, szukam harmonii,
a spokój  ducha uzyskuję będąc blisko natury i ćwicząc jogę.

Karolina Hałas

Opiekun klasy "0B" na ul Tetmajera
Terapeuta integracji sensorycznej i wspomagania ręki

Sylwia Grudzińska

wychowawca kl. 1a na ul. Wolności

Staram się żyć pogodnie,
nawet największy smutek obracam w żart.
Szczęście daje mi bycie z rodziną,
rozkoszując się włoską kuchnią.

Anna Łysik

wychowawca kl. 1b na ul. Wolności

Magdalena Czajka

wychowawca kl. 1a na ul. Tetmajera

Wioleta Adamska

wychowawca kl. 1b na ul. Tetmajera

Anna Brzóska

wychowawca kl. 2 a

Beata Kącicka

TYFLOPEDAGOG
wychowawca kl. 2 b
specjalista ortoptysta,opiekun szkolnych grup tanecznych

Ryba w wodzie edukacji wczesnoszkolnej.

Mam OCZKO na wszystko, realizując również wyzwania jakimi jest tyflopedagogika i ortoptyka.

Fascynat nauki dzieci
niewidomych i niedowidzących
w integracji ze sprawnymi wzrokowo.

Katarzyna Mieloszyńska

TYFLOPEDAGOG wychowawca kl. 3 a

Nauczyciel młodszych dzieci,
pracę z nimi  traktuję jak przygodę,
w  którą  wyruszam co kolejne trzy lata.

Pracuję jako  trener w stowarzyszeniu ” Klanza”,
prowadzę warsztaty dla dzieci i dorosłych metodami  pedagogiki zabawy.

Uwielbiam latem góry a zimą kąpiele w lodowatej wodzie.

Aleksandra Modzelewska

LOGOPEDA wychowawca kl. 3 b

Natalia Hałaszkiewicz

wychowawca kl. 4 JĘZYK POLSKI

Justyna Sudzik

ŚWIETLICA kl. „0” – III, wychowawca klasy 5a ETYKA i FILOZOFIA

Katarzyna Glińska

wychowawca klasy 5a JĘZYK POLSKI

Agnieszka Rusakiewicz

wychowawca klasy 6a TYFLOPEDAGOG, HISTORIA i WOS, Instruktor orientacji,

Specjalistka od tego, jak dawne i minione wpływa na współczesny świat. Jako instruktor orientacji osób niewidomych i słabo widzących, orientuje się także w przestrzeni – zwłaszcza słuchowo i dotykowo.

Interesują ją światy równoległe i alternatywne – gry RPG oraz planszówki i karcianki.

W wolnych chwilach – czyta, podróżuje
i śpiewa pieśni tradycyjne.

Krzysztof Bianga

Wychowawca klasy 6b MATEMATYKA

Mateusz Beger

Wychowawca klasy 7a MATEMATYKA, OPIEKUN Koła Miłośników Gier RPG oraz drukarki 3D

Katarzyna Dzierżanowska

JĘZYK POLSKI, wychowawca klasy 7 b,
Trener interpersonalny w ramach zespołu interwencji

 

Nie jestem tylko panią od polskiego,
lecz zapaloną flecistko-turystką ,
a także maniaczką teatru i wszelkich szmatek
oraz pasjonatką analogowych spotkań z ludźmi.
Wciąż „pukam do drzwi kamienia”
i lubię wsiadać do pociągu byle jakiego.

Małgorzata Walaszczyk

JĘZYK ANGIELSKI

Aleksandra Szczepińska

JĘZYK ANGIELSKI

Agnieszka Cur

JĘZYK ANGIELSKI

Michał Błaszkiewicz

JĘZYK ANGIELSKI

Małgorzata Birosz

JĘZYK ANGIELSKI

p. Anna Dusza

JĘZYK HISZPAŃSKI

Pedagog specjalny i nauczyciel języka hiszpańskiego. Prywatnie miłośniczka tańca,
podróżniczka zafascynowana Hiszpanią.
Po kilkuletnim pobycie w Hiszpanii postanowiłam wrócić do Polski, by „zarazić” innych hiszpańską kulturą i językiem. Nauczanie sprawie mi wielką przyjemność 🙂

Roksana Czerkawska

JĘZYK HISZPAŃSKI

Agnieszka Ossowska

JĘZYK FRANCUSKI

Kamil Chwietczuk

MATEMATYKA, EdB

Ireneusz Dunajski

INFORMATYKA

Jolanta Klukowska

ZAJĘCIA Z KOMPUTEREM

Magdalena Byś

BIOLOGIA

Małgorzata Bianga

CHEMIA, PRZYRODA

Ewa Pietrzak

FIZYKA

Weronika Pańta

MUZYKA

Małgorzata Piotrowska - Krefft

PLASTYKA, TECHNIKA

Grzegorz Pilarski

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Iwona Jaworska

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Mirosław Pawlik

RELIGIA
Teolog, wychowawca świetlicy kl. IV – VI, Doradztwo Zawodowe,
Założyciel i opiekun Galerii Sztuki Szkolnej
inicjator i organizator Akademii Rodzica

W prywatnych ogrodach: jestem  miłośnikiem japońskiej sztuki słowa (haiku), sztuki abstrakcyjnej (action painting, informel) i zup wszelakich z grzybową na czele.
Marzę o autorskiej wystawie miniatur abstrakcyjnych
(i nie tylko) w Nowej Kaledonii
oraz o rodzinnej wyprawie na luzie do wysp ciepławych.
Zawodowo myślę, że obowiązkowo „powinienem” zaliczyć wyspy:  Wielkanocne, Bożego Narodzenia
i Przylądek Dobrej Nadziei.

Magdalena Rataj

ALFABET BRAILLE’A

Tomasz Ciesielski

SZACHY

Katarzyna Rosińska

TERENOWE ZAJĘCIA „DZIKA KLASA” klas 0-3 na ul. Wolności

Artur Sikorski

TERENOWE ZAJĘCIA „DZIKA KLASA” klas 0-3 na ul. Tetmajera

Anna Korwel

LOGOPEDA, INSTRUKTOR Nordic Walking

Aleksandra Mróz Wykusz

PEDAGOG SZKOLNY

specjalistka ds rewitalizacji,
procesów partycypacyjnych, edukacji
obywatelskiej, terapeutka ds uzależnień, socjoterapeutka, trenerka, moderatorka spotkań, pedagog

Arleta Lemieszek

PSYCHOLOG

Prywatnie zaczytana w książkach
oraz jest właścicielem cudownego psa,
z którym uwielbia spacerować.

Joanna Murdzia

ŚWIETLICA kl. „0” – III,
Opiekun koła „Kuchcikowo”

Katarzyna Kmita

Nauczyciel wspomagający

Małgorzata Budzisz

Nauczyciel wspomagający

Alicja Czechowicz

Nauczyciel wspomagający