Szkoła Promująca Zdrowie


Prezentacja z działań w ramach projektu „Szkoła promująca zdrowie” – kliknij 🙂


GIMNASTYKA

Rozmawialiśmy o konieczności systematycznego wykonywania ćwiczeń przez wszystkich nie tylko dzieci i nie tylko na w-fie.

Zdrowe odżywianie

Nasze zdrowe śniadania, które wykonujemy sami 💪
Brawo nasi zerówkowicze!!!
A potem spacer po lesie
- dotleniony mózg i zdrowe ciało to nasza recepta na wszystko 🙂

previous arrow
next arrow
GIMNASTYKA
Zdrowe odżywianie
previous arrow
next arrow

BRAWO MY! (XI’2018)

Zdrowe śniadania, owoce i warzywa w szkole, realizacja projektów edukacyjnych typu „ Bezpieczna +”, „ Trzymaj formę” i inne, aktywne przerwy, fakultety sportowe i przedmiotowe, różne działania w ramach zajęć lekcyjnych i pozalekcyjnych, rozwój kompetencji społecznych, organizacje wystaw i wieczorków literackich naszych uczniów – za te i inne działania otrzymaliśmy w dniu dzisiejszym Wojewódzki Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie przyznany przez Pomorskiego Kuratora Oświaty Panią Monikę Kończyk.

Gratuluję koordynatorom działań p. Joannie Woloszyk, p. Justynie Sudzik i p. Tomaszowi Wołoszykowi, wszystkim Nauczycielom – organizatorom działań w ramach życia szkoły, Rodzicom wspierającym, ale także inicjującym szereg tych działań, Samorządowi Uczniowskiemu, a także każdemu Uczniowi kreatywnie i aktywnie działającemu dla siebie i innych.

Brawo My!


„Szkoła Promująca Zdrowie” 2017/2018

Z radością informuję, iż Gdyńska Szkoła Społeczna otrzymała Akt Przynależności do Pomorskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie, który w czasie seminarium szkoleniowego miałam przyjemność odebrać z rąk Pomorskiego Kuratora Oświaty p. Moniki Kończyk. Dziękuję całej społeczności szkolnej i koordynatorom działań p. Asi, p. Justynie i p. Tomkowi W. za dotychczasowe zaangażowanie we wszelkich akcjach, których celem jest promocja zdrowia.

Szkoła promująca zdrowie to szkoła, która we współpracy z rodzicami uczniów i społecznością lokalną systematycznie i planowo tworzy środowisko społeczne i fizyczne sprzyjające zdrowiu i dobremu samopoczuciu społeczności szkolnej oraz wspiera rozwój kompetencji uczniów i pracowników w zakresie dbałości o zdrowie przez całe życie.

Przed nami kolejne działania w drodze do Wojewódzkiego Certyfikatu „Szkoły Promującej Zdrowie”. Zapraszam do kolejnych przedsięwzięć wszystkich tych, dla których promocja zdrowia sprzyjająca dobremu samopoczuciu zarówno psychicznemu, jak i fizycznemu, nie jest obca

IMG_4573 IMG_4574IMG_4581 IMG_4575 IMG_4579 IMG_4582

.