Nasze sukcesy


  • XI 2018 – 1. miejsce w Gdyni (2. w woj.pomorskim) w plebiscycie „SZKOŁA NA MEDAL”
  • XI 2018 – 1. miejsce w Gdyni w plebiscycie „NAUCZYCIEL NA MEDAL” dla p. Beaty Kącickiej z nauczania początkowego
  • XI 2018 – 2. miejsce w Gdyni w plebiscycie „NAUCZYCIEL NA MEDAL” dla p. Katarzyny Dzierżanowskiej – nauczyciela j.polskiego
  • XI 2018 otrzymaliśmy Certyfikat Szkoła Przyjazna Osobom Niewidomym w kampanii społecznej ,,Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie!” 2018
  • Zdrowe śniadania, owoce i warzywa w szkole, realizacja projektów edukacyjnych typu „ Bezpieczna +”, „ Trzymaj formę” i inne, aktywne przerwy, fakultety sportowe i przedmiotowe, różne działania w ramach zajęć lekcyjnych i pozalekcyjnych, rozwój kompetencji społecznych, organizacje wystaw i wieczorków literackich naszych uczniów – za te i inne działania otrzymaliśmy Wojewódzki Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie przyznany przez Pomorskiego Kuratora Oświaty
  • W roku 2017 i 2018 otrzymaliśmy tytuł IDOLA EDUKACJI w woj. pomorskim, konkursie organizowanym przez Fundację Szansa dla Niewidomych.

2018/2019


😀 Uczeń klasy 8SP, Szymon Januszek, LAUREATEM Konkursu Kuratoryjnego z Informatyki!!!  😀


😀 Uczeń klasy 8SP, Maciej Miłosz, FINALISTĄ Konkursu Kuratoryjnego z Historii!!! 😀


Uczennica klasy 8SP, Ola Filipowicz, zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z J. Niemieckiego!!!  😀


JEST ZŁOTO! Wywalczyła je nasza uczennica Marcelinka z klasy trzeciej! W Bułgarii wraz ze swoją grupą taneczną RD Spin brała udział Międzynarodowym turnieju tańca
Sofia dance fest kategoria Modern.
Gratulujemy Marcelinko! Sukcesów, wytrwałości i pasji ❤️ Jesteśmy dumni!


🏆 👏 
23 marca Paweł z klasy 5b zdobył brązowy medal na bardzo wymagającym XVI Wielkopolskim Międzynarodowym Turnieju Judo w Poznaniu. Startował w kategorii wiekowej U14 (roczniki 2006, 2007, 2008) w kategorii wagowej 60 do 66 kg.
Gratulujemy!!!


Aleksander Jędykiewicz – uczeń klasy IVA, zdobył brązowy medal w Iron Kids Cup  (26.02.2019r.), GRATULUJEMY!!!


Natasza Grześ uczennica klasy IVA, zdobyła srebrny medal w Otwartych Mistrzostwach Gdyni w Judo w wadze do 37 kg 😀, GRATULUJEMY!!!


WSPANIAŁE WYNIKI 
Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Niemieckiego
DEUTSCHFREUND 2018

Alexandra Filipowicz (kl. 8) – 2 miejsce w woj. pomorskim (12. w kraju!)
Mateusz Ledóchowski (kl. 6) – 5 miejsce w woj. pomorskim
Marcin Starost (kl. 3 gim.) – 13 miejsce w woj. pomorskim
Paweł Roszak (kl. 5) – 17 miejsce w woj. pomorskim

GRATULUJEMY!!!


Świetne wyniki naszych uczniów
w ogólnopolskim konkursie z j.niemieckiego ze słuchu
VERSTEHEN

– Alexandra Filipowicz (kl.8): 1 miejsce w woj. pomorskim, a 9 w kraju!!!
– Weronika Ledóchowska (kl.8): 2 miejsce w woj. pomorskim,
– Mateusz Ledóchowski (kl.6): 5 miejsce w woj. pomorskim,
– Marcin Starost (kl. 3g): 5 miejsce w woj. pomorskim
– Krzysztof Kusz (kl. 3g): 6 miejsce w woj. pomorskim
– Patrycja Stokłosa (kl. 3g): 12 miejsce w woj. pomorskim
GRATULUJEMY!!!


2017/2018


🤗 JULIA GODNICZ 🤗 z klasy IIIg jest LAUREATEM

Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Języka Angielskiego

GRATULUJEMY!!! 🎉🎉🎉


Mamy przyjemność przekazać wspaniałe wieści dot. wyników Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Niemieckiego „DEUTSCHFREUND”:

  • 1 miejsce w kraju (w swojej kategorii wiekowej)  Alexandra Filipowicz z kl.7 !!!

  • 9 miejsce w województwie (w swojej kategorii wiekowej)  Mikołaj Ostanówko z kl. 6
  • 14 miejsce w województwie (w swojej kategorii wiekowej) Mateusz Ledóchowski z kl. 5
  • 16 miejsce w województwie (w swojej kategorii wiekowej) Aleksandra Szczepańska z kl. 2 gimnazjum
  • 16 miejsce w województwie (w swojej kategorii wiekowej) Patrycja Stokłosa z kl. 2 gimnazjum

GRATULUJEMY !!!


Miło mi poinformować, że dwójka naszych uczniów: Kornelia Kącicka (2gim) i Jan Mamajek (3gim) zakwalifikowało się do drugiego etapu konkursu historycznego organizowanego przez
Szkołę Podstawową im. Żołnierzy Niezłomnych w Pobłociu oraz
Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN o/Gdańsk. „Historia, Pamięć, Tożsamość, Teraźniejszość”. Tegoroczna edycja konkursu poświęcona jest postaci Rotmistrza Pileckiego. Naszych Uczniów kolejny etap zmagań czeka już 15 lutego b.r. Kornelio, Jaśku – GRATULACJE i trzymamy za as kciuki dalej!

Nauczyciel historii GSS – Agnieszka Rusakiewicz

https://www.facebook.com/niezlomniPoblocie/posts/929840533845101


*o naszych sukcesach w poprzednich latach na starej stronie: http://www.gss.edu.pl/gim/?page=7

W sobotę, 7 kwietnia br., Paweł Roszak (kl. 4b)  w zawodach Copernicus Judo Cup w Toruniu
rangi pucharowej zdobył TYTUŁ MISTRZA,  złoty medal!
GRATULUJEMY!!!


Alexandra Filipowicz z kl. 7 – 1 miejsce w województwie (6 w Polsce)!
Mikołaj Ostanówko z kl. 6 – 5 miejsce w województwie!
GRATULUJEMY!!! 🙂


W dniach 26-28 stycznia 2018 roku Zuzanna Borys z kl. VI brała udział w Halowych Zawodach Ogólnopolskich Dzieci i Młodzieży w skokach przez przeszkody w Sopocie na Hipodromie i wywalczyła 6 miejsce! GRATULUJEMY! 🙂


 

Alexandra Filipowicz – uczennica klasy siódmej zajęła pierwsze miejsce w Polsce (w swojej kategorii wiekowej) w drugiej edycji ogólnopolskiego konkursu z języka niemieckiego Verstehen!

W konkursie udział wzięło 846 uczniów z całej Polski.

Ola! GRATULUJEMY!!!


Mamy przyjemność przekazać wspaniałe wieści dot. wyników Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Niemieckiego „DEUTSCHFREUND”:

  • 1 miejsce w kraju (w swojej kategorii wiekowej)  Alexandra Filipowicz z kl.7 !!!

  • 9 miejsce w województwie (w swojej kategorii wiekowej)  Mikołaj Ostanówko z kl. 6
  • 14 miejsce w województwie (w swojej kategorii wiekowej) Mateusz Ledóchowski z kl. 5
  • 16 miejsce w województwie (w swojej kategorii wiekowej) Aleksandra Szczepańska z kl. 2 gimnazjum
  • 16 miejsce w województwie (w swojej kategorii wiekowej) Patrycja Stokłosa z kl. 2 gimnazjum

GRATULUJEMY !!!


Z ogromną przyjemnością informujemy, iż nasz uczeń Kacper R.  z III klasy Gdyńskiej Szkoły Społecznej- Gimnazjum, jako jeden z szesnastu kandydatów- z trzystu zgłoszeń-  zakwalifikował się do rady redakcyjnej młodzieży w ramach międzynarodowego projektu „Hypatia”.

Kacper będzie brał udział w warsztatach, w czasie których rada redakcyjna zajmie się napisaniem artykułu poświęconego szeroko rozumianej nauce lub  przeprowadzeniem wywiadu z naukowcem lub nagraniem filmu  lub stworzeniem serii gifów poświęconych nauce.

Kacper wraz z radą redakcyjną w ramach projektu „Hypatia” reprezentować będzie Polskę na arenie międzynarodowej.

Kacprze, gratulujemy! Życzymy  Ci wielu sukcesów, a zdobyte nowe umiejętności, na pewno przydadzą się na studiach oraz w przyszłej karierze zawodowej (może naukowej).

Małgorzata Kusyk- dyrektor GSS

____________________________________________________________________________________________________________

Wyniki próbnego testu OPERON po klasie 6

Język polski i matematyka

Język angielski


 

sprachdoktor

W marcu br. kilkunastu uczniów z naszej szkoły brało udział w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Niemieckiego „SPRACHDOKTOR”.

Alexandra Filipowicz z kl. VI uzyskała wynik najlepszy w województwie oraz 4 miejsce w Polsce!

A Mikołaj Ostanówko i Adam Kaim z kl. V zdobyli 6 miejsce w województwie pomorskim!

GRATULACJE! laughheartyes


Z przyjemnością informuję, że ucz.kl. 6 Jacek Szczepaniak zajął II miejsce w IV  Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-Językowym pt. „Pomoc dydaktyczna do nauki języka niemieckiego-czyli nauka przez zabawę”, w kategorii klas:IV-VI.

Konkurs znajduje się w Wykazie zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych w roku szkolnym 2017/2018 Pomorskiego Kuratora Oświaty w Gdańsku, w zakładce: Rekrutacja dla szkół.

GRATULUJEMY smileyyeslaugh

IMG_20170510_103035 IMG_20170509_141917


k2

Uczeń naszej szkoły Jakub Kowalski reprezentant Kadry Narodowej Polski 2017 w MOTOCROSSIE zdobywa kolejne podium.
W sobotę w nadmorskiej miejscowości Sobieńczyce odbyła się I runda Mistrzostw Polski w motocrossie.
Jakub startował w klasie „MX65” gdzie brało udział 25 zawodników.
Dwa niesamowite i pełne efektownej jazdy wyścigi nasz uczeń kończy na drugiej pozycji.
W klasyfikacji Generalnej Jakub zdobywa II miejsce.
k1 k5
Gratulujemy młodemu zawodnikowi i trzymamy kciuki podczas kolejnych eliminacji.

k4 k3


WSPANIAŁE WYNIKI
ogólnopolskiego konkursu z j.niemieckiego

PIERWSZE MIEJSCE W KRAJU 
ALEXANDRA FILIPOWICZ – klasa 6

4. miejsce w województwie
MARCIN STAROST – klasa 1 gimnazjum

5. miejsce w województwie
MIKOŁAJ OSTANÓWKO – klasa 5.

8. miejsce w województwie
WERONIKA LEDÓCHOWSKA – klasa 6


 „VERSTEHEN” 1 miejsce w woj. pomorskim !!! a 7 w kraju !!! osiągnęła nasza Uczennica klasy VI – Alexandra Filipowicz

w ogólnopolskim konkursie z j.niemieckiego w rozumieniu ze słuchu

 GRATULUJEMY 


JAKUB SORDYL – 1 m. w województwie!!! 18 m. w Polsce!!! – uzyskał 141,25 punktów na 150 możliwych wsród 821!

W Polsce brało udział w konkursie 821 ucznniów kl. VI. Bardzo dobre wyniki w województwie pomorskim uzyskali również:

  • 19 m. – Szymon Fedyk (6b)
  • 28 m. – Aleksandra Pstrong (6a)
  • 29 m. – Tessa Burge (6a)
  • 30 m. – Henryk Wołek (6a)
  • 34 m. – Krzysztof Kusz (6b)
  • 40 m. – Bartosz Reddig (6a)

GRATULUJEMY 


Laureatem KURATORYJNEGO KONKURSU Z MATEMATYKI został uczeń klasy 6b
MICHAŁ CICHOWSKI
W ubiegłym roku zabrakło mu zaledwie dwóch punktów i musiał zadowolić się tytułem finalisty. Tym razem nic nie stanęło na przeszkodzie, aby uzyskać jeden z najlepszych wyników w województwie.
GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!


Mamy pierwszego, w tym roku szkolnym LAUREATA konkursu kuratoryjnego!!!  Jest nim JAKUB GURSKI z klasy 6 

Choć zadania konkursowe z języka polskiego do łatwych nie należały, Kuba odważnie stawił im czoła i je pokonał. 

Wielkie brawa!!!


KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO 

Kolejne doskonałe wiadomości dotyczące konkursów kuratoryjnych!!! Tym razem z języka angielskiego  JAKUB GURSKI uzyskał tytuł LAUREATA,
co oznacza, że zdobył co najmniej 80% z niełatwego testu kuratoryjnego.  Tym samym znalazł się wśród 4 najlepszych anglistów pośród uczniów szkół podstawowych naszego województwa.

Znakomite wyniki wywalczyli także pozostali reprezentanci naszej szkoły.

Tytuł FINALISTY uzyskali:
EWA PAŁCZYŃSKA  z 6 klasy,
JAKUB SORDYL z 5 klasy
oraz OLIWIER STAROSTA z 6 klasy.

Osoby ciekawe jak wyglądał arkusz konkursowy
zapraszam do zapoznania się z zadaniami III etapu konkursu.
Test wraz ze słuchaniem oraz kluczem odpowiedzi
znajduje się na stronie Gimnazjum nr 26 w Gdańsku,
w którym to odbyła się wojewódzka część zmagań
tegorocznego konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego.

http://gim26.gda.pl/index.php/konkursy/j-angielski-sp/etap-wojewodzki-dokumenty

GRATULUJEMY, 
CIESZYMY SIĘ WASZYM SUKCESEM
ORAZ ŻYCZYMY KOLEJNYCH 


 Jakub Gurski
uczeń klasy VIa

zajął II miejsce
w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym
„Przyroda i jej prawa”
organizowanym przez Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 12 w Gdańsku

GRATULACJE 


W dniu 17 maja 2015 roku w Kaliskach odbył się III Otwarty Turniej Szachowy o puchar Wójta Gminy Kaliska. Na turniej przyjechało 48 zawodników. Po 9 rundach ALBERT LEMKE wywalczył
II MIEJSCE w kategorii grupa do 12 lat.

Gratulujemy 


W dniu 11 kwietnia 2015 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Gdyni odbył się Wojewódzki Konkurs Piosenki Kompozytorów Polskich „Śpiewać każdy może”.

Naszą szkołę reprezentowały :

Wiktoria Ossowska z kl. VI a, która wyśpiewała w kategorii – Szkoła Podstawowa I MIEJSCE

i Kristina Burge z kl. I gim., która w kategorii Gimnazjum zajęła III MIEJSCE

Serdecznie  gratulujemy !!!
11.04.2015.