poniedziałek – piątek (kl. 0-III SP)
godz. 07.00 – 08.30      &      13.00 – 17.00

REGULAMIN ŚWIETLICY – kliknij

Klanzowy kącik „MIŁEGO DNIA”

Szanowni Państwo,

jest mi niezmiernie miło, że spotykamy się po raz kolejny.

Wszystkich nowych uczniów jak i ich Rodziców witam równie serdecznie w naszym Klanzowym kąciku „miłego dnia”.

Podczas naszych wspólnie spędzonych chwil planuję rozwijać zainteresowania dzieci, jak i pozwolić im na chwilę wytchnienia podczas swobodnej zabawy (nie zapominając o konieczności przebywania na świeżym powietrzu).

W obecnym roku szkolnym chciałabym dzieci zabrać w świat bajek. Będziemy je wspólnie czytać oraz opowiadać. Dzieci będą miały możliwość zaprezentowania / podzielenia się swoimi wrażeniami po przeczytanej przez siebie książce.

Licząc na obustronną, dobrą współpracę proszę o przekazywanie mi wszelkich uwag oraz sugestii dotyczących funkcjonowania naszego klanzowego kącika, aby Państwa dzieci mogły się czuć w nim jak najlepiej.

„Taki kosz na śmieci,
A ile w nim życia…”

Zwracam się do Państwa z prośbą abyście nim coś wyrzucili do kosza zastanowili się czy nie przydałoby się to w naszym klanzowym kąciku do wykreowania różnych małych i dużych cudeniek.

Z życzeniami

udanego roku szkolnego 2019/2020

Joanna Murdzia

Zasady zachowania, które umilają nam wspólnie spędzony czas:

1. Witam się gdy wchodzę i żegnam gdy wychodzę.
  2. Dbam o bezpieczeństwo własne i innych.
  3. Mówię prawdę.
  4. Pomagam.
  5. Słucham innych. Nie przerywam im!
  6. Mówię innym to, co sam chcę od nich usłyszeć.
  7. Stosuję o magiczne słowa:  „dziękuję”, „proszę”, „przepraszam”.
  8. Konflikty rozwiązuję mądrze!
  9. Dbam o porządek i odkładam rzeczy na ich miejsce.
  10. Informuję nauczyciela o wyjściu z sali!

AKTUALNOŚCI

Żeby ładną torbę mieć, trzeba tylko chcieć…. Dziś w świetlicy mieliśmy możliwość ozdobienia – pomalowania własnych eko toreb.

KĄCIK KULINARNY

ARCHIWUM ŚWIETLICY