Archiwum dnia: 29 marca 2017

Ojciec Bertold Dąbkowski OCD- karmelita z Sopotu od poniedziałku poświecił czas uczniom Gdyńskiej Szkoły Społecznej na wspólne rozważania i refleksje wielkopostne. Dziś wspólnie uczestniczyliśmy we mszy w kościele Świętej Rodziny. Oprawa muzyczna naszej młodzieży jest niewątpliwie aspektem, który w obliczu wielkopostnych przygotowań ujmuje dodatkowo za serce. Dziękujemy.

Rekolekcje

W dniu 28.03.2017r. uczniowie z klas VI SP i I – III gimnazjum uczestniczyli w warsztatach z autoprezentacji. Zajęcia odbyły się w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni w ramach projektu Młodzi z Pomysłem. Zajęcia miały rozwinąć umiejętności uczniów w zakresie przedstawiania siebie oraz pomóc w odnalezieniu się  na […]

Warsztaty z autoprezentacji