Obiady


OBIADY

kuch

Szanowni Państwo,

rodzice dzieci uczęszczających do Gdyńskiej Szkoły Społecznej.

Od dnia 1 listopada 2017 r. ulegnie zmianie sposób zamawiania i opłacania posiłków.
Proces ten odbywać się będzie bez udziału Szkoły, w bezpośrednim kontakcie z dotychczasową firma cateringową.
Kontakt ten odbywać się będzie przez aplikację zamówposilek.pl

Aby się zarejestrować do prosimy kliknąć tutaj:

https://aplikacja.zamowposilek.pl/parent_registration/edit?company_sufix=spoldzielnia_socjalna_razem_gdynia&token=fb6b96cadfbc673c76d45457451577aa

Prosta instrukcja krok po kroku jak to poprawnie korzystać z systemu – KLIKNIJ

Nowy system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki a potem złożyć zamówienie.

Zaliczkę można wpłacić zwykłym przelewem (system generuje druk przelewu) lub za pomocą transakcji online w systemie Blue Media. Każdy z Państwa ma przypisane indywidualne konto, prosimy nie przekazywać go innym osobom. Wpłata zaliczki online umożliwi zamawianie posiłków już po kilku chwilach, wpłata zwykłym przelewem po 2-3  dniach w momencie zaksięgowania wpłaty. Aby dać Państwu czas na przelanie pieniędzy i jednocześnie nie zablokować możliwości zamawiania posiłków ustawiliśmy debet odpowiadający wartości 3 posiłków ważny 10 dni od daty rejestracji.

Pierwszym dniem, na który można zamówić posiłek jest czwartek 2 listopada. Aplikacja już działa, prosimy nie odkładać rejestracji i zamówień na ostatnią chwilę, gdyż w przypadku jakichkolwiek problemów mogą Państwo nie zdążyć uzyskać pomocy w ich rozwiązaniu. Prosimy o zamawianie posiłków na cały miesiąc tak aby nasza firma mogła oszacować ich liczbę. Odwołanie posiłku można złożyć w aplikacji zawsze do godziny 8:30 rano w dniu wydawania posiłków.

Posiłki będzie można zamawiać w zestawach:

  1. drugie danie i deser
  2. Drugie danie wegetariańskie + deser.
  3. Dodatkowo będzie można tez zamówić zupę.
    Cena zestawu to 8 zł. Cena zupy 3 zł.

W przypadku diet wykluczających prosimy o zaznaczenie w systemie grup alergenów.

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Aby skontaktować się z firma cateringową prosimy używać następujących kontaktów:

e-mail: biuro@razem.org  tel: 570 830 867

MENU

październik 2017

WEGETARIAŃSKIE

październik 2017

ALERGIE

ALERGIE