Konkursy – ogółem


2018/2019


😀 Uczeń klasy 8SP, Szymon Januszek, LAUREATEM Konkursu Kuratoryjnego z Informatyki!!!  😀


😀 Uczeń klasy 8SP, Maciej Miłosz, FINALISTĄ Konkursu Kuratoryjnego z Historii!!! 😀


Uczennica klasy 8SP, Ola Filipowicz, zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z J. Niemieckiego!!!  😀


Aleksander Jędykiewicz – uczeń klasy IVA, zdobył brązowy medal w Iron Kids Cup  (26.02.2019r.), GRATULUJEMY!!!


Natasza Grześ uczennica klasy IVA, zdobyła srebrny medal w Otwartych Mistrzostwach Gdyni w Judo w wadze do 37 kg 😀, GRATULUJEMY!!!


KONKURS DLA KLAS 4-8 SP I 3 GIM. NA ŚWIĄTECZNY WYSTRÓJ SALI

Samorząd Uczniowski GSS zaprasza uczniów klas 4-8 SP i 3 gim. do konkursu na najpiękniejszy świąteczny wystrój sali lekcyjnej.

Do środy 19 grudnia klasy ozdabiają swoje sale. W czwartek 20 grudnia wystrój świąteczny będzie oceniany przez Niezależną Komisję Ekspercką składającą z nauczycieli nie-wychowawców lub/i innych pracowników szkoły.

Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi 21 grudnia w piątek w trakcie Wigilii szkolnych.

Kryteria, którymi będą się kierować Eksperci:
– Pojawienie się ozdobionej choinki w klasie (choinki mogą mieć również formę nowatorską)
– pojawienie się innych elementów nawiązujących do Świąt Bożego Narodzenia;
– ogólne wrażenie estetyczne;
– kreatywne rozwiązania/ ciekawe koncepcje twórcze;
– ciekawy materiał wykorzystany przy tworzeniu dekoracji;
– własna subiektywna ocena eksperta – ogólne wrażenie.

Zachęcamy klasy do mobilizacji i udziału w konkursie.

Samorząd Uczniowski GSS wraz z Opiekunem.


WSPANIAŁE WYNIKI 
Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Niemieckiego
DEUTSCHFREUND 2018

Alexandra Filipowicz (kl. 8) – 2 miejsce w woj. pomorskim (12. w kraju!)
Mateusz Ledóchowski (kl. 6) – 5 miejsce w woj. pomorskim
Marcin Starost (kl. 3 gim.) – 13 miejsce w woj. pomorskim
Paweł Roszak (kl. 5) – 17 miejsce w woj. pomorskim

GRATULUJEMY!!!


Świetne wyniki naszych uczniów
w ogólnopolskim konkursie z j.niemieckiego ze słuchu
VERSTEHEN

– Alexandra Filipowicz (kl.8): 1 miejsce w woj. pomorskim, a 9 w kraju!!!
– Weronika Ledóchowska (kl.8): 2 miejsce w woj. pomorskim,
– Mateusz Ledóchowski (kl.6): 5 miejsce w woj. pomorskim,
– Marcin Starost (kl. 3g): 5 miejsce w woj. pomorskim
– Krzysztof Kusz (kl. 3g): 6 miejsce w woj. pomorskim
– Patrycja Stokłosa (kl. 3g): 12 miejsce w woj. pomorskim
GRATULUJEMY!!!


ARCHIWUM – KONKURSY