Akademia Rodzica

Koordynator – p. Mirosław Pawlik

Dzisiaj odwiedziła nas Babcia Kuby ze swoim psem Arią

Babcia i jej czworonożna przyjaciółka zademonstrowały nam,
jak należy a jak nie należy zachowywać się podczas spotkania z obcym psem.
Bardzo dziękujemy za to urocze spotkanie.

W ramach Doradztwa Zawodowego uczniowie klas 7 SP, 8 SP i 3 Gim. spotkali się ze specjalistą ds. Funduszy Europejskich.

Pani Ewa Kusz podzieliła się własną drogą edukacyjno - zawodową oraz specyfiką swojej pracy.

Podczas lekcji p. Ewa zapoznała młodych wychowanków z tematem Europejskich Funduszy Społecznych.
Zachęcała naszych uczniów do skorzystania z tych środków, które są przeznaczone dla młodzieży szkolnej.
Młodzi ludzie już teraz w ramach EFS mogą poszerzać własne umiejętności i zdobywać kwalifikacje (szczególnie w obszarach językowych).
Spotkanie to zostało zorganizowane przez ucznia Krzysztofa Kusza, któremu bardzo dziękujemy!

ArrowArrow

• Spotkanie z P. Kacprem Kowalskim
  • Dzisiaj na lekcji religii uczniowie klasy 7-ej mieli okazję doskonalić język angielski. Mama Tomka z klasy 6-ej opowiedziała o ciekawych miejscach i specyfice życia w Brazylii (09.05.2018.)

• Dzisiaj w klasie 6-ej p.Deisemar Sobkowicz-Oliveira poprowadziła lekcję o Brazylii po angielsku. Dziękujemy!

• Na lekcji religii p. Maciej Woźniak podzielił się z gimnazjalistami swoimi pasjami i zainteresowaniami: football i podróże. Młodzi mieli okazję podszlifować język angielski. Tacie Marysi z zerówki bardzo dziękujemy!

• 18 maja uczniowie kl.II i III gimnazjum brali udział w zajęciach w Sądzie Rejonowym w Gdyni. Gimnazjaliści mieli okazję zobaczyć proces sądowy i specyfikę pracy sędziego, prokuratora i obrońcy. Zajęcia te zorganizowała p. Joanna Mierzwa-Dzięcielska za co bardzo dziękujemy.

• Trzeciogimnazjaliści spotkali się z p.Rafałem Rybczakiem. Tata Piotrka z kl.2 opowiedział o „szokach” kulturowych w różnych krajach. Panu Rafałowi bardzo dziękujemy.